35INCH SOFTWARE olarak Yazılım, Web Tasırım, E-Ticaret Siteleri başta olmak üzere dijital dünyanın her alanında en yeni teknolojileri kullanarak hizmet vermekteyiz.

İzmir, Türkiye

Vali Rahmi Bey Mahallesi 313 Sokak No:139/A

info@35inch.com

35inch, 35inch Software Solution , 35inch Yazılım,izmir yazılım,izmir yazılım, firmalara özel yazılım web tasarım

Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de insanların bilgisayar, tablet ve cep telefonları vasıtasıyla internet üzerinden alışveriş yapma potansiyellerinin her geçen gün artığının farkında olarak günümüz teknolojilerinin gerektirdiği, insanların ihtiyaçlarına cevap veren e ticaret anlayışımızla firmanızın e ticaret alanındaki yerini hazırlıyoruz. Değişen dijital alışveriş yöntemlerini bünyesinde barındıran, kolay kullanımlı e ticaret uygulamalarımızla ürünlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor, güvenli ödeme platformlarıyla entegreli e ticaret yazılımlarımızı tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlıyoruz.

İş Süreçlerimiz

Öncelikle fikir birliği ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek çalışmaları birlikte belirledikten sonra öngörülen süre içerisinde projelerinizin her aşamasını planlıyoruz.
Planlamasını yaptığımız projenizin ekipten biri olarak gördüğümüz sizlerle birlikte koordineli şekilde yapım sürecini başlatıyoruz.
Planlı çalışmanın sonucu ortaya çıkan projenizi yayına alıyoruz. Artık sizinde dijital vitrindeki yeriniz hazır...

Bizimle İletişime Geçin.