35INCH SOFTWARE olarak Yazılım, Web Tasırım, E-Ticaret Siteleri başta olmak üzere dijital dünyanın her alanında en yeni teknolojileri kullanarak hizmet vermekteyiz.

İzmir, Türkiye

Vali Rahmi Bey Mahallesi 313 Sokak No:139/A

info@35inch.com

35inch, 35inch Software Solution , 35inch Yazılım,izmir yazılım,izmir yazılım, firmalara özel yazılım web tasarım

35INCH SOFTWARE olarak yeniliğe açık vizyonumuzla, en güncel teknolojileri kullanarak size özel yazılım hizmetleri sunmaktayız. Hayatın her alanını kapsayan dinamik bir anlayışla hizmet veren firmamız, sizlerin marka tanınmışlığını artırırken diğer yönden kitlelere ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Yazılım Hizmetlerimizi sunarken sizler ile koordineli bir şekilde faaliyet alanınıza ilişkin verileri, neler yapmak istediğinizi, nereye varmak istediğinizi planlıyor sizi de ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz. Yazılım alanındaki tecrübelerimizi son teknolojiler ile birleştirip faaliyet gösterdiğiniz sektörün öncüleri arasında yer almanıza katkıda bulunuyoruz.

İş Süreçlerimiz

Öncelikle fikir birliği ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek çalışmaları birlikte belirledikten sonra öngörülen süre içerisinde projelerinizin her aşamasını planlıyoruz.
Planlamasını yaptığımız projenizin ekipten biri olarak gördüğümüz sizlerle birlikte koordineli şekilde yapım sürecini başlatıyoruz.
Planlı çalışmanın sonucu ortaya çıkan projenizi yayına alıyoruz. Artık sizinde dijital vitrindeki yeriniz hazır...

Bizimle İletişime Geçin.